Super User
Odsłony: 1159

 

 

 

Okolice naszej Winnicy to przede wszystkim różnorodne lasy, malownicze dorzecza, urokliwe i słoneczne doliny.

To właśnie tutaj na wyciągnięcie ręki mamy niezwykłą przyrodę: park narodowy, rezerwaty, pomniki, mamy możliwość poznania historię terenów od najdawniejszych czasów ale i też pamiątki z historii XX w.

Wypoczynek u nas to alternatywa wobec turystyki masowej, przeznaczony dla osób o dużej wrażliwości na przyrodę.

Liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe i pobliskie stadniny umożliwiają aktywne spędzanie czasu, a bliskość rzeki i licznych stawów pozwolą na wędkowanie i rozkoszowanie się spędzaniem czasu na łonie natury.

Nasi Goście po degustacji win i lokalnych przysmaków, mogą rozkoszować się ciszą i spokojem nieskazitelnej przyrody, a wieczorne kąpiele w balii ogrodowej wśród krzewów winorośli stają się dopełnieniem doskonałego wypoczynku i pozwalają na czerpanie z darów natury pełnymi garściami.

Na wspólnym spacerze opowiemy Wam jak wygląda uprawa organiczna oraz zdradzimy jakie wyzwania stoją za całkowicie naturalną uprawą. Pokażemy wszystkie rosnące szczepy i wytłumaczymy czym się różnią. Zdradzimy również cały proces powstawania, wyjątkowego trunku jakim jest wino.

Przy naszej winnicy rosną również owocowe krzewy jagody kamczackiej, borówki amerykańskiej, jeżyny, porzeczki, maliny, agrestu czy świdośliwy, które co roku rodzą pyszne i zdrowe owoce. Z części z nich tworzymy pyszne przetwory, pozostałe cieszą naszych gości, którzy mogą jeść je prosto z krzewów.

 

 

Kategoria: